"Julge alustaja 2017 " ootab nominente

SA Lääne-Viru Arenduskeskus tunnustab tublisid alustavaid ettevõtjaid tunnuskirjaga „Julge alustaja“

Lääne-Viru Arenduskeskus ootab kandidaate „Julge alustaja“ tunnuskirjale. Kandidaadid võivad olla kõik alustavaid ettevõtjaid kes tegutsevad Lääne-Virumaal ja  kelle ettevõtte äriregistrisse kandmisest ei ole möödunud rohkem kui 36 kuud (3 aastat).

Tunnuskiri antakse ettevõtjale kes on aktiivne, toimekas ja kes on loonud omanäolise toote või teenuse, kelle ettevõttel on atraktiivne ja informatiivne koduleht ja/või konto sotsiaalmeedias ning kes on juhtinud konkreetset ettevõtet edukalt vähemalt 1 aasta.

Ettepaneku koos põhjendusega tunnuskirja „ Julge alustaja“ andmiseks võivad esitada kõik füüsilised ja juriidilised isikud, maakonna omavalitsused, seltsid, liidud, mittetulundusühingud ning arenduskeskuse konsultandid.

Kirjalik taotlus koos põhjendusega esitada Lääne-Viru Arenduskeskusele hiljemalt 22.septembriks 2017 aastal, aadressil F.R. Kreutzwaldi 5, 44314 Rakvere või e-posti aadressil: evk at arenduskeskus dot ee

Tunnuskirja „Julge alustaja“ andmise otsustab komisjon lähtuvalt esitatud ettepanekutest.

 

Tunnuskirja „Julge alustaja“ saajad kuulutatakse välja 05. oktoobril 2017 a. toimuval Ettevõtluspäeval ning tunnuskirja „Julge alustaja“ saajad avalikustatakse SA Lääne-Viru Arenduskeskuse kodulehel: www.arenduskeskus.ee