Taas on käes aeg oma maakonna sädemeid ja usinaid vabatahtlikke meeles pidada ja tunnustada. Lääne-Viru Arenduskeskus koostöös Vabatahtlike Seltsiliste liikumisega ootavad kandidaate tunnustusele „Sädeinimene“ ja “Tuliusin vabatahtlik” 2022.

Tunnustusele „Sädeinimene“ saab esitada Lääne-Virumaal tegutsevaid kodanikke, kes oma isiksuse, motiveerimis- ja kaasamisoskuse, säravate silmade, avatud meele ning lahke sõnaga panustavad kogukonna tulemuslikku toimimisse, koostöösse ja arengusse.

Tunnustusele „Tuliusin vabatahtlik“ saab esitada Lääne-Virumaal tegutsevaid kodanikke, kes pühendunult panustavad tasustamata töösse vabatahtlikuna, oma vabast ajast. Nad on hingega pühendunud ning annavad “endast kõik ja rohkemgi veel”.

Kandidaate võivad esitada kõik eraisikud ja organisatsioonid. “Sädeinimene” ja “Tuliusin vabatahtlik” tunnustuse saajad otsustab avaliku hääletuse ja koostööpartnerite komisjoni hääletuse koondtulemus lähtuvalt esitatud ettepanekutest. Statuudiga saad tutvuda SIIN.

Tunnustuse ettepanek esitada hiljemalt 14. oktoobriks 2022.

Tunnustuse saajad kuulutatakse välja “Tunnustusõhtul” 01. detsembril Võsu Rannaklubis ja koostööpartnerite kodulehtedel.

Nominente saad esitada SIIN.