SA Lääne-Viru Arenduskeskus ootab oma meeskonnaga liituma ettevõtluse projektijuhti, kellel on missiooni ja tahtmist Lääne-Virumaa ettevõtete arengut tugida ja sotsiaalmajanduslikku seisundit  parendada.

TÖÖ KIRJELDUS

Projektijuht kavandab ja korraldab ettevõtjate arengule suunatud erinevaid teavitusüritusi, arengukoolitusi ja -seminare, messikülastusi ja -osalemisi, kogemusvisiite, vajadusel nõustab ettevõtte alustamist ja arengut.

Projektijuht vahendab ettevõtjate arengule kaasa aitavat teavet, haldab Arenduskeskuse ettevõtjatele suunatud infovoogu.

Projektijuht on maakonna ettevõtluse tugiprojektide nõustaja ja taotleja, koostab tegevuse aruanded ja jätkutegevuste taotlused, edendab ettevõtluse ning avaliku sektori sidestatust ja osaleb maakonna ettevõtluskeskkonna parendamise tegevustes.

MIKS ARENDUSKESKUS?

Pakume väljakutselist tegevust, väga head koolituste ja arenguvõimalusi, koostööd teiste arenduskeskustega üle kogu Eesti.

Projektijuht planeerib ise oma tegevust ja aega, suhtleb palju ettevõtjatega ning maakonna mõjuisikutega. Võimalik on osaline kaugtöö.

Projektijuht aitab arendada maakonna ettevõtlusmaastikku ja näeb oma suurepärase töö vilju.

OLED ÕIGES KOHAS, kui

–  Sul on ettevõtluse (ja avaliku sektori) ning info haldamise  kogemus,

– oled initsiatiivikas organisaator, innustaja, iseseisev ja kohanemisvõimeline,

– tunned Eesti ja Lääne-Virumaa ettevõtlusmaastikku ning omad avaliku huvi tunnetust.

Projektijuhina valdad vähemalt kahte võõrkeelt ja omad  kõrgemat haridust.

Ootame sind oma meeskonda kui avatud suhtlemise ja esinemisoskusega kolleegi.

LISAINFOKS

Kui tekkis huvi, siis ootame CV’d koos palgasoovi ja motivatsioonikirjaga aadressile Aarne(at)arenduskeskus.ee või läbi CV Keskuse süsteemi.

Kandideerimisdokumentide esitamise tähtaeg on 6.veebruar 2022.