Leia koostööpakkumisi ja ostusoove
 
Leia infot sihtturgude ja eksportimise kohta
 
Küsi eksportimiseks toetust
Uuri kuidas EAS saab aidata
Ettevõtluse Auhind 2018

Aasta ettevõte 2018 on Cleveron AS

Eile õhtul tunnustati pidulikul auhinnagalal Eesti parimad ettevõtted 2018 meie kõige tublimaid ettevõtteid. Aasta ettevõtte tiitliga tunnustati kõrgtehnoloogilisi pakiautomaate arendav ja tootev Cleveron AS.tunnustati pidulikul auhinnagalal Eesti parimad ettevõtted 2018 meie kõige tublimaid ettevõtteid. Aasta ettevõtte tiitliga tunnustati kõrgtehnoloogilisi pakiautomaate arendav ja tootev Cleveron AS.

Loe lähemalt>

Kontaktiotsing
Mis? 
Kontaktiotsing on EASi poolt pakutav teenus, mis aitab Eesti eksportööril leida andmebaasidest võimalike klientide, edasimüüjate või muude äripartnerite kontakte.
www.eas.ee/teenus/kontaktiotsingu-teenus

Ekspordipartneri otsing
Mis?Ekspordipartneri otsing on EASi poolt pakutav konsultatsiooniteenus, mis aitab Eesti eksportööridel leida välisturgudel kiiresti ja vähese vaevaga õige ekspordipartneri (edasimüüja, agendi, importööri, esindaja, lõppkliendi jne).
Kogu info ekspordi kohta leiad www.eas.ee/et/ettevotjale/eksport

Eksporditeenused

  • Ekspordipartneri otsing - EASi poolt pakutav konsultatsiooniteenus, mis aitab Eesti eksportööridel leida välisturgudel kiiresti ja vähese vaevaga õige ekspordipartneri.
  • Kontaktiotsingu teenus - aitab Eesti eksportööril leida andmebaasidest võimalike klientide, edasimüüjate või muude äripartnerite kontakte.
  • Ekspordibuldooser - aitab Eesti ettevõtetel murda Euroopa ja Aasia turgudele.
  • EASi ekspordinõunikud - hüva nõu ekspordi arendamiseks Soomes, Rootsis, Suurbritannias, Taanis, Norras, Saksamaal, Prantsusmaal, Hollandis ja Hiinas resideeruvalt EASi ekspordinõunikult.
  • Kontaktreisid - EASi poolt pakutav teenus, eesmärgiks on korraldada Eesti ettevõtetele ärikohtumised sihtriigi ettevõtetega, saavutada otsekontakt ning mõlemapoolne huvi koostööks.
  • UUS! Eksport Hiina - EASi poolt pakutavad nõustamis- ja tugiteenused toetamaks ettevõtete eksporti Hiina.
  • Vastuost - kaitsealaste riigihangete lepinguline tingimus, mille kohaselt müüja kohustub ostja riigist ostma kaupu, teenuseid, tegema investeeringuid või pakkuma turundusabi.
  • The Missions for Growth - Euroopa Komisjoni poolt korraldatavad ärimissioonid kaugetele turgudele.
  • EU-Japan Centre - Euroopa Komisjoni ja Jaapani valitsuse koostöös korraldatavad ärimissioonid ja treeningprogrammid Jaapanisse.
  • EU Business Avenues - programm aitab ELi ettevõtetel siseneda Singapuri, Malaisia ja Vietnami turgudele.