Loading Events
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

ELMIA SUBCONTRACTOR messikülastus, 11.-15. november

11 November, 2019 - 15 November, 2019

Lääne-Virumaa tootmis- ja tööstusettevõtetel on võimalus osaleda Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse (RAEK) poolt koostöös maakondlike arenduskeskuste võrgustikuga korraldataval messikülastusel  Põhja-Euroopa juhtivale ja Skandinaavia suurimale töötleva tööstuse allhankemessile ELMIA Subcontractor 2019. Mess toimub 11. – 15. novembril Jonköpingis Rootsis.

ELMIA Subcontractor allhankemess on 40 aastase kogemusega näituse- ja kohtumispaik, mida külastavad nii tootjad kui tarnijad, nii insenerid kui investorid ligi 30st riigist, et vahetada infot ja ideid, sõlmida lepinguid ja leida uusi koostööpartnereid.  Messil on esindatud erinevad tööstusvaldkonnad: metall; plastik, ehitusmaterjalid; masinaehitus; tööstustarkvara; teras ja lehtmetallid; töötleva tööstusvaldkonnaga seotud tugiteenused. Messi külastab iga-aastaselt umbes 15 000 inimest.

Lisaks messile külastatakse Eesti Suursaatkonda Stockholmis, kus majandusdiplomaat Tiiu Mõts annab ülevaate Eesti-Rootsi majandussuhetest ning saatkonna poolsetest tugiteenustest Eesti ettevõtjatele sisenemaks Rootsi turule. Teel Jönköpingusse külastatakse Rootsi kohalikku masinatööstusettevõtet. Messikülastus annab ühtlasi hea võimaluse teiste delegatsiooni liikmetega kogemuste vahetuseks ja koostöövõimaluste aruteluks.

Messikülastuse ajakava, täpsem teave ning tingimused vt SIIT. Registreerimise tähtaeg on 19. oktoober 2019. Registreerimiseks on vajalik täita registreerimiseleht ja saata see Ermo@raek.ee. Täpsem teave Ermo Brecher, RAEK ettevõtluskonsultant, tel.  +372 515 8238. PS Kohtade arv on piiratud ja eelis on varem registreerunutel.

Osalustasu 349 eur osaleja kohta, mis sisaldab laevapileteid, kajutit, hommiku – ja õhtusööki laevas, 2 ööd majutust hotellis koos hommikusöögiga ning bussitransporti.

Aarne Leisalu, Ph.D, 5044102, Aarne@arenduskeskus.ee

Details

Start:
11 November, 2019
End:
15 November, 2019
Event Category:
Event Tags:

Organizers

Raplamaa Ettevõtlus ja Arenduskeskus
SA Lääne-Viru Arenduskeskus
MTÜ Maakondlikud Arenduskeskused