Loading Events
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Kutsume Lääne-Virumaa ettevõtjaid allhanke messi Alihankinta, Tampere,  ühiskülastusele, 22. 09

22 September, 2021 @ 05:30 - 23:00

Lääne-Viru Arenduskeskus (LVAK), avalikes huvides ettevõtluse arengule kaasaaitajana, korraldab 22. septembril 2021  5:30 – 23:00 allhanke ja partnerite leidmisest huvitatud Lääne-Virumaa (eelkõige tootmisettevõtete ja masinaehitusliku projekteerimisega ning nõustamisega tegelevate) ettevõtete esindajate ühiskülastuse

 rahvusvahelisele allhanke messile Alihankinta  Tampere Näituse ja Spordikeskuses.

2021 aasta Allhanke messi fookuseks on „Business from Data“  / infopõhine äri/ ja on suunatud kolmele põhisuunale: tark tööstus, turvalisus ja tootlikkus. Messil on esindatud peamiselt metalli-, elektroonika-, plasti-ja kummitööstuse, IKT-lahendused nendes valdkondades, samuti projekteerimine ja nõustamise valdkonna ettevõtted.

Allhankemess on aastaid olnud Eesti ettevõtjatele abiks uute klientide ja koostööpartnerite leidmisel ning arendusideede  genereerimisel. Ühiskülastusel toimub skandinaavia ärikeskkonda, messi ja reisikorraldust tutvustav laevaseminar, tutvumine EAS Soome välisesindajaga ja Eesti ühisboksiga, messil huvipakkuvate eksponentide (vajadusel assisteeritud) messsiboksides esitletavate toodete ja teenustega tutvumine ning kontaktide sõlmimine jms. Ühiskülastuse efektiivsust aitab tõsta LVAK ettevõtluskonsultant nii messikohtumiste korraldamisel, messi kui turututvustusega ja arenguaruteludes osalemisega. Ühiskülastuse kaasnevaks lisaväärtuseks võiks olla ka otsekontaktid osalevate ettevõtete vahel.

Täpsem teave ja ühikülastuse programm vt SIIT.

Ühiskülastuse maksumus Lääne-Virumaa ettevõtjale on 100 EUR (kui ühest ettevõttest on rohkem kui üks inimene, on osalustasu ühele 80 EUR). Hinnas sisaldub:

  • osalejate varajane messile registreerimine
  • reisikorraldus (sh reisikindlustus) ja osalejate varane messile registreerimine korraldaja poolt
  • skandinaavia ärikeskkonda, messi ja reisikorraldust tutvustav laevaseminar (ca 1,5 h)
  • kerged suupisted laevaseminari ajal
  • 5 h messikülastust (sh tasuta sissepääs)
  • osalev LVAK ettevõtluskonsultant aitab korraldada ja vajadusel assisteerib kohtumisi
  • individuaalsed ärikonsultatsioonid osaleva ettevõtluskonsultandiga (turustus, eksport, toetuste/garantiide võimalused, ettevõtte arenduse finantseerimine jms)

Lisaks arvestatakse Ettevõtetele  Vähese Tähtsusega Riigiabi (VTA) kuni 50 eur ulatuses osaleja kohta.

Ootame Teie ettevõtte kuni kahe esindaja registreerimist SIIN. Oma osalemishuvist palume teada anda hiljemalt 19. septembriks 2021.  NB! Kuna osalejate arv on piiratud, siis soovitame huvi korral registreerumisega kiirustada! Eelistatud on maakonna tootmisettevõtted.

Tähelepanuks!! Osalemiseks on vajalik COVID tõend, mis peab kinnitama COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimist või kiirtesti (saab teha ka laevas 39 eur) või PCR testi (kuni 72h enne algust) negatiivset tulemust.

Rohket osavõttu oodates, lugupidamisega

Aarne Leisalu, Ph.D, LVAK ettevõtluskonsultant

Details

Date:
22 September, 2021
Time:
05:30 - 23:00
Event Categories:
, ,
Event Tags:
, ,