Loading Events
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

VEEBINAR: Ärimudeli muutus koroona kriisis, 23.04.2020

23 April, 2020 @ 09:00 - 15:00

Koroonapandeemia tõttu kehtestatud eriolukorra piirangud on pea peale pööranud sisse töötatud ärilised suhted. Pea kõiki ettevõtjaid kimbutavad tarneraskused ja/või käibe drastiline langus, mis on paljudele kaasa toonud probleemid ja küsimused:

Mis see on, mis toimub?

Mida me peaks tegema, et muutunud olukorras ellu jääda?

Mis ootab meid tulevikus, kas läheb paremaks või hoopis halvemaks?

Millised on uued väljakutsed ja võimalused? Kuidas neid realiseerida?

 

Eelnevate väljakutsete käsitlemiseks korraldab avalikes huvides tegutsev SA Lääne-Viru- Arenduskeskus  Maakondlike Arenduskeskuste liikmena ettevõtjatele veebinari. Veebinaril esinejad on erinevate, kuid siiski rikkalike kogemustega ning on nõustunud neid osalejatega jagama. Veebinaril osalejad ei paku õigeid lahendusi ega ennusta tulevikku, aga jagavad oma kogemusi erinevatest olukordadest, mis omakorda võib innustada ettevõtjat otsima uusi viise, kuidas oma tegevust sättida.

 

MILLEST RÄÄGIME?

Indrek Maripuu on seekord kahes rollis – koolitaja ja moderaator. Koolitajana avab ta teema rääkides miks just praegu, mitte peale kriisi lõppu, on hea aeg oma ärimudeli uuendamisega tegeleda. Indrek toob näiteid põnevatest ärimudeli muudatustest, mida ettevõtted meil ja mujal on kriisi ajal teinud ning annab tööriistad, millega saad koos oma meeskonnaga oma uudseid ärimudeleid otsida, meeskonna võtmeisikutega kokkuleppeid teha ja muudatusi ellu viia.

Lisaks jagavad oma mõtteid ja kogemusi: Raivo Vare, Hardo Pajula ning Ilmar Raag. Vestlust hoiab tervikuna moderaator Indrek Maripuu.

 

AJAKAVA:

09:00-10:30 Indrek Maripuu

10:30- 11:30 Raivo Vare

11:30-12:30 Hardo Pajula

12:30-13:30 Ilmar Raag

13:30-15:00 Indrek Maripuu

Indrek Maripuu on strateegiakonsultant, kes aitab juhte olukordades, kus on vaja leida uusi lahendusi strateegia, ärimudeli või tootearenduse osas. Ambitsioonikad ettevõtted jõuavad ühel hetkel punkti, kus on seni edu toonud mõttemustritest vaja väljapoole vaadata – Indreku eriline oskus on panna meeskonnaliikmed just oma mugavustsoonist välja tulema. Tema oluline tähelepanu läheb ka teie toetamisele otsuste elluviimisel – aitab otsida üles võtmetegevused, panna paika mõõdikud ning  käivitada uued protsessid nende järgi töötamiseks. Tema koostööpartner ettevõttes on tavaliselt tipp- või keskjuht. Indrek on Eesti Mentorite Koja ja PARE liige. Ta on viimase üheteist aasta jooksul nõustanud enam kui 100 ettevõtte võtmeisikuid, teiste seas selliseid ettevõtteid nagu Rahva Raamat, Admiral Markets, JOIK, ABB, Kinema, Postimees jpt

Raivo Vare on Eesti ettevõtja, transiidi- ja majandusekspert ja endine riigitegelane. Olnud riigi-, samuti transpordi-ja kommunikatsiooniminister Valitsuses, erinevate firmade juhatuses, on olnud ja on praegugi mitme ettevõtte nõukogu liige.

Hardo Pajula on eesti majandusanalüütik. Hardo Pajula lõpetas 1992. aastal TPI tööstuse planeerimise erialal ning õppis seejärel Cambridge’i ülikoolis. Ta on töötanud muu hulgas Eesti Kõrgemas Kommertskoolis õppejõuna ja Hansapangas; olnud peaminister Tiit Vähi majandusnõunik ja PricewaterhouseCoopersi analüütik.

Ilmar Raag, filmilavastaja, kunagine riigikantselei strateegilise kommunikatsiooni nõunik.

Registreeru veebinarile SIIT

Osalemine: tasuta, kohtade arv on piiratud, vajalik on eelregistreerimine

Veebinaril osalemisega seotud kulud kaetakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine” meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine” tegevuse 5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” raames.

NB! Veebinariga liitumiseks saadetakse registreerunute enne algust e-postile vastav liitumislink.

Koolitus toimub PATEE (Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtluse edendamiseks) projekti raames ning on rahastatud Euroopa Liidu Euroopa Regionaalarengu Fondist.

Details

Date:
23 April, 2020
Time:
09:00 - 15:00
Event Categories:
, ,

Venue

Zoom

Organizer

SA Lääne-Viru Arenduskeskus
Phone:
+372 325 8028
Email:
info@arenduskeskus.ee
View Organizer Website