Loading Events
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Ettevõtte tootmisprotsesside ja operatsioonide juhtimise ja digitaliseerimise arenguprogrammi lõpuseminar 17.06

13 June, 2021 @ 10:00 - 15:00

Tootmisettevõtte juht ja tootmise korraldusega seotud spetsialist!

 

Ettevõtte tootmise juhtimise ja digitaliseerimise arenguprogrammi kokkuvõttev seminar toimub 17. mail 2021 kl 9:30 – 15:00  Lääne-Viru Arenduskeskuses Kreutzwaldi 5, Rakvere.

Seminaril antakse ülevaate tootmisprotsesside ja operatsioonide juhtimise taseme enesehindamise tulemustest ja selgunud tugevuste ja kitsaskohtade kohta. Ettekande teeb Andres Kase/Opstar Profit OÜ. Küsimustikuga sai ülevaate olulistest süsteemse juhtimise aspektidest ning tulemuse abil aimu tootmiskorralduse ja operatsioonide tugevamatest ja nõrgematest valdkondadest. Tulemuse alusel on võimalik koostada ja rakendada tegevusplaan tootmiskorralduse ja operatsioonide juhtimise parendamiseks ettevõttes.

Digitaliseerimise siseanalüüsi tulemuste kokkuvõtte  enamlevinud kitsaskohtade üldistav analüüsi  teeb Jüri Riives/IMECC. Ettevõtte tootmisprotsessi digitaliseerituse/automatiseerituse taseme määratlemiseks  kasutati IMECCi internetipõhist analüüsivahendit. Küsimustik hõlmab ettevõtte väärtusahelat iseloomustavaid tegevusi (protsesse) ja digitaaltehniliste vahendite (ka infotehnoloogiliste) kasutamise ulatust nende tegevuste (protsesside) teostamisel ettevõttes.

Kui olete veel huvitatud oma ettevõtte enesehindamisest, siis palun võtke ühendust rasmus@arenduskeskus.ee

 

Seminari kava: 

09.40 Avasõnad

09.45 – 10:00  Tööstuse ja operatsioonide juhtimine maailmas. Andres Kase/Opstar Profit OÜ

10:00 – 10:45 Tootmisprotsesside ja operatsioonide juhtimise taseme enesehindamise tulemuste üldistav kokkuvõte. Selgunud tugevuste ja kitsaskohtade nähtavad tagamaad ja esmased soovitused. Andres Kase/Opstar Profit OÜ

10.45 – 11.30 Digitaliseerimise siseanalüüsi tulemuste kokkuvõte. Enamlevinud kitsaskohtade üldistav analüüs  ning arengusoovitused. Jüri Riives/IMECC

11.30 Kohvipaus

10:00 – 15:00 Individuaalkonsultatsioonid

Vajalik on registreerimineSeminar on registreerunutele järelvaadatav. Registreerimise käigus palun märkida, kas olete huvitatud konsultandiga otse suhtlemisest, missuguse konsultandiga ning mis vormis (füüsiline või zoom). Füüsiline lõpuseminar ja konsultantidega kohtumine toimub Lääne-Viru Arenduskeskuses (Fr. R. Kreutzwaldi 5). Zoom kohtumise aja saab kokku leppida eraldi.

Kontakt: Rasmus Lindmaa, mob. 5819 1490, e-post Rasmus@arenduskeskus.ee 

 

Seminaril osalemisega seotud kulud kaetakse Euroopa Regionaalarengu Fondist ja arvestatakse ettevõtte osaleja kohta kuni 100 eur ulatuses Vähese Tähtsusega Riigiabina (VTA)

Details

Date:
13 June, 2021
Time:
10:00 - 15:00
Event Category:

Organizer

SA Lääne-Viru Arenduskeskus
Phone:
+372 325 8028
Email:
info@arenduskeskus.ee
View Organizer Website