(LIKVIDEERIMISEL)

Hea ettevõtja!

NB! Seoses koroonaviiruse kiirest levikust põhjustatud eriolukorraga on mentorklubi algus edasi lükatud. Huvi korral saab mentorklubisse endiselt registreerida ja kõigi huvi avaldunutega võetakse ühendust.

Kui soovid investeerida endasse ja ettevõtte arengusse, siis kutsume Sind osalema Lääne-Virumaa alustavate ettevõtjate mentorklubisse mentiina.

Mentoritena osalevad juba kogemustega ettevõtjad erinevatest tegevusvaldkondadest, kes kõik panustavad oma ettevõtlusteadmiste ja – kogemustega. Mentorid osalevad klubiüritustel, pakkudes mentiidele tuge .

Oled oodatud osalema, kui Sinu firma vanus on kuni 3 aastat (erandkorras ka kauem tegutsenud ettevõte). Iga mentii saab omale mentori, peamine suhtlus toimubki mentorklubi raames, kuid suhelda võib ja saab samuti ka klubiürituste vahepealsel ajal. Klubikohtumiste raames toimuvad teemakoolitused, rühmatööd ja mõttevahetused, samuti ka õppereisid ja huvitavate ettevõtete külastused.

Mentorlusprogramm sobib, kui soovid:

  • omandada uusi teadmisi läbi koolituste;
  • suurendada ettevõtlusalaseid teadmisi ja  leida kontakte;
  • saada ja jagada kogemusi;
  • analüüsida koos mentoritega oma ettevõtte väljakutseid, erinevaid vaatenurki ja arvamusi.
  •  

Kui oled mentorprogrammis osalemisest huvitatud, siis anna sellest teada aadressil evk@arenduskeskus.ee hiljemalt 06.märtsiks!