(LIKVIDEERIMISEL)
 

Maakondlike Arenduskeksuste võrgustik korraldab tänavuse Arvamusfestivali raames improetendus-arutelu “Kodanikuühendus – käepikendus või takistus?”. Improetendus-arutelu toimub Paides kogukonna teemaalal 14. augustil kell 12.00.

Improetendust viivad läbi improteatri Impeerium näitlejad, kes toovad publikuni kaasahaaravate etüüdidega enamlevinud müüdid ja probleemid vabakonnast. Improetendusele järgneb vabas vormis arutelu koos maakondlike arenduskeskuste vabaühenduste konsultantidega.

Improetendus-arutelul osalemine on tasuta ja selleks ei ole vaja eelnevalt registreeruda.

Improetendus “Kodanikuühendus – käepikendus või takistus?”

Milleks meile üldse kodanikuühendused? Mis juhtuks, kui neid ei oleks?
Improteatri näitlejad toovad sinuni kaasahaaravate etüüdide abil olukorrad, millega kodanikuühiskonna eestvedajad tihti peavad rinda pistma. Etendusest ei puudu ka peamised müüdid, mis kodanikuühiskonda varjutavad. Murrame üheskoos müüte ja leiame lahendusi!

Osalemine ja COVID-19 info

13.-14. augustil Paides toimuv üheksas Arvamusfestival toimub planeeritud mahus. Korraldajad peavad kinni kõikidest Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piirangutest ning festivalile on prii pääse kõikidel COVID-19 vastu vaktsineeritutel, viiruse läbipõdenutel või negatiivse testitulemusega külastajatel.

Osalemiseks on vaja esitada kas:

COVID-19 vaktsineerimispass
või tõend läbipõdemisest
või tõend negatiivsest PCR testist (hiljemalt 72h enne tehtud)
või tõend negatiivsest antigeeni kiirtestist (hiljemalt 48h enne tehtud).
Antigeeni kiirtesti on võimalik teha ka kohapeal maksumusega 10€. Teste tehakse aadressil Tallinna tn 11, Paide.