(LIKVIDEERIMISEL)
SA Lääne-Viru Arenduskeskus on loonud kohaliku toiduportaali, mis koondab ja tutvustab Lääne-Viru maakonna toidusektori ettevõtjaid ja nende tooteid ning kirjeldab ostetu kättesaamise võimalusi. Toiduportaali eesmärgiks on viia kokku maakonnas tegutsev toidu tootja ja pakkuja ning tarbija, aga ka pakkuda maakonnas tegutsevatele toiduainetega tegelevatele ettevõtjatele täiendavat turundus ja turustus kanalit.

Toiduportaal on ajendatud COVID-19 viirusest tingitud eriolukorrast, kuid eelkõige selleks, et tutvustada kohalikke toidusektori ettevõtteid ja, et tarbijatel oleks võimalik maakonnas pakutavaid toiduaineid leida ja tarbida.

Toiduportaaliga võib liituda Lääne-Virumaal tegutsev toitu või toiduaineid pakkuv ettevõtja ning portaalis osalemine on tasuta. Vajalik on täita liitumisvorm, mille leiate ka SA Lääne-Viru Arenduskeskuse kodulehelt. Lisaks kontaktandmetele ja pakutavate toodete kirjeldusele, on vajalik foto oma pakutavast tootest või ettevõtte logo, aga ka juhatus, kuidas tellitu kätte saab.

PS Lisaks kirjeldatud portaalile on toiduga tegelevatel ettevõtetel võimalus turundada enda tooteid Virumaa Teataja kaudu, kus kavandatakse avaldada nelja leheküljeline maakonnas toitu ja toiduaineid pakkuvate ettevõtete vaheleht. Tasu ettevõtte kohta on  32,00€ + käibemaks. Avaldamiseks sooviavalduseks on vajalik täita küsimustik.